Produkcja na najwyższym poziomie

Nasz zakład

Pochodzimy z malowniczych Głubczyc na Opolszczyźnie. Tutaj znajduje się siedziba naszej firmy, oraz zakład produkcyjny. Zakład produkcyjny funkcjonuje w oparciu o higieniczne strefy czystości a wszystkie produkty ASA są wytwarzane w standardzie farmaceutycznym.

Zakład spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa i jakości określone wymaganiami prawa europejskiego i polskiego.
Posiada także jedne z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych laboratoriów w regionie.

dowiedz się więcej o warunkach wytwarzania w naszym zakładzie

Kategorie produktowe

Suplementy diety

Postaci produktu

  • kapsułki twarde
  • kapsułki miękkie
  • tabletki
  • sticki
  • krople

Postaci produktu

blistry, saszetki, butelki (w tym szklane) z naklejkami lub z nadrukiem- tuby i kartoniki tekturowe

Kosmetyki

Postaci produktu

  • maści
  • kremy
  • kremo-żele
  • żele
  • lotiony
  • peelingi
  • mleczka

Postaci produktu

słoiczki, butelki, butelki z pompką, tuby

Wyroby medyczne

Postaci produktu

  • formy sypkie

Postaci produktu

sticki

Certyfikaty

ISO 9001:2015 / ISO 22000:2018

ISO 9001:2015 Systemy zarządzania jakością – międzynarodowa norma określająca wymagania, które powinien spełniać system zarządzania jakością w organizacji.
ISO 22000:2018 Systemy zarządzania bezpieczeństwem żywności – międzynarodowa norma określająca wymagania dla każdej organizacji należącej do łańcuch żywnościowego.

ISO 13485:2016

ISO 13485 to międzynarodowa norma zawierająca wymagania dotyczące wyrobów medycznych, której celem jest zagwarantowanie najwyższej jakości wyrobów oraz ich zgodności z wymaganiami prawnymi i oczekiwaniami klientów.

Wdrożone Normy

ISO 14001:2015
Norma ISO 14001 jest zbiorem przepisów dotyczących organizacji Systemu Zarządzania Środowiskowego w przedsiębiorstwach oraz instytucjach z uwzględnieniem ochrony środowiska. Istotnym zadaniem normy jest wspomagać działania przedsiębiorstw w zakresie ochrony środowiska, które mogą zapobiec zanieczyszczeniom.
Norma ISO 14001:2015 nie różni się diametralnie od swojej poprzedniej wersji, jednak położono większy nacisk na aspekty związane z ochroną środowiska, zarządzaniem ryzykiem, komunikacją, celami, przywództwem oraz podejściem zgodnym z cyklem życia produktu.
Organizacja stosująca tą normę bierze większą odpowiedzialność za ochronę środowiska. Powinna rozważyć swój wpływ na środowisko z perspektywy cyklu życia produktu, wziąć po uwagę czynniki związane z używaniem oraz zakończeniem użytkowania produktu, które potencjalnie mogą mieć wpływ na środowisko.
Obowiązkiem najwyższego kierownictwa jest wykazanie zaangażowania w odniesieniu do systemu zarządzania środowiskowego oraz promowanie go na niższych szczeblach. Kierownictwo ponosi odpowiedzialność za skuteczność systemu zarządzania środowiskowego.

ISO 22716:2007
Norma ISO 22716 Dobre Praktyki Produkcji została wprowadzona w celu zapewnienia wytycznych w zakresie produkcji, kontroli, przechowywania i wysyłki produktów kosmetycznych. Kładzie nacisk na jakość i bezpieczeństwo produkcji kosmetyków, a także śledzenia i odpowiedzialności w procesie produkcji i wysyłki produktu. ISO 22716 przewodnik GMP jest skonstruowany jako uzupełnienie i poszerzenie o aspekty branżowe istniejących systemów zarządzania, takich jak ISO 9001.
ISO 22716 jest narzędziem, które pozwala spełnić wymagania prawne, zgodnie z którymi wszystkie produkty kosmetyczne muszą być wykonane w oparciu o Dobrą Praktyką Produkcji kosmetyków.
ISO 22716 Dobre Praktyki Produkcji kładzie nacisk na jakość i bezpieczeństwo produkcji kosmetyków, a także na kontrolę oraz prawidłowe magazynowanie kosmetyków.
Wdrożenie ISO 22716:2007 pozwala zapewnić, że produkt kosmetyczny został wyprodukowany, kontrolowany i magazynowany w odpowiedni sposób, co stanowi podstawę wprowadzenia na rynek produktu bezpiecznego.

Audyt środowiskowy

Audyt Środowiskowy dotyczący opakowań wprowadzanych na terytorium RP i kontrolę ewidencji opakowań z zakresu zgodności z Ustawą z dnia 13 czerwca 2013 r. o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi.

Badania biegłości w zakresie mikrobiologicznej analizy produktów kosmetycznych

W 2019 roku ASA uczestniczyła w badaniach biegłości w zakresie mikrobiologicznej analizy produktów kosmetycznych i uzyskała pozytywne wyniki w badaniach jakościowych.